Golden Medical Media
Image default

Dziesięć razy łatwiej jest sprzedać klientowi niż „potencjalnemu klientowi”. Dlaczego więc większość gabinetów lekarskich nie komunikuje się właściwie z pacjentami?

Marketing e-mailowy to jeden z najbardziej opłacalnych i innowacyjnych sposobów pozostawania w kontakcie z ludźmi, którzy już robili z Tobą interesy lub przynajmniej wyrazili zainteresowanie współpracą z Tobą.

Większość twoich pacjentów ZACHĘCIŁaby usłyszeć o wszelkich specjalnych promocjach, które masz, lub nawet przyłapać cię na wywiadzie w lokalnych wiadomościach, JEŚLI o tym wiedzieli! Budując bazę danych e-mail i pozostając z nimi w kontakcie, może to być tak proste, jak wysłanie wiadomości e-mail, gdy organizujesz specjalne wydarzenie, a będziesz odwracać ludzi od prób umawiania się na spotkania!

Nasz dział marketingu pomoże Ci opracować kampanię e-mail marketingu / e-biuletynu opartą na zasadach reakcji bezpośredniej.

Pokażemy Ci, co działa w e-mailu. Od tego, co powiedzieć, co zaoferować, częstotliwość kontaktów, kwestie prawne, wskaźniki itp. Jeśli nie utrzymujesz kontaktu z klientami za pośrednictwem poczty e-mail , zadzwoń do nas, a my zaczniesz.

Related posts

Co musisz wiedzieć o marketingu online

golden
Call Now Button