Golden Medical Media
c 1

Witamy w naszej Agencji

Agencja medialna rynku medycznego marketingu internetowego, która specjalizuje się głównie w pomaganiu lekarzom oraz firmą branży medycznej w ugruntowaniu lub wzmocnieniu ich pozycji w Polsce.

Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów, aby odnawiać nasze pakiety, rozwiązania i zawsze być na bieżąco z trendami rynkowymi. Działania nasze zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Jesteśmy na rynku branży medycznej od ponad 7 lat, zawsze coraz lepsi i bardziej kreatywni w swoich działaniach. Od samego początku stawiamy na wiedzę nie tylko z zakresu mediów, ale działów medycyny, z których pochodzą nasi zadowoleni klienci.

Szukamy również Partnerów do rozwijania współpracy w dziale promocji edukacji pacjentów, propagując temat: Bezpieczny Pacjent-Bezpieczna Medycyna-Świadomy Pacjent-Medycyna Estetyczna tylko u lekarzy

 

GMM Logo www

0
LAT W BRANŻY MEDYCZNEJ
0
WYWIADÓW
0
NASZE PORTALE MEDYCZNE
0
REALIZACJI
0
ARTYKUŁÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zespół kierujący agencją

Doświadczenie, które wyciągnęliśmy na przestrzeni wielu lat współpracy z lekarzami i klinikami oraz firmami w branży dało na impuls do rozwinięcia naszej działalności.

Call Now ButtonDLA LEKARZY I FIRM ZADZWOŃ